Skontaktuj się z nami
Tom Zhao

Numer telefonu : 13862392327

WhatsApp : +8613862392327

Omatei Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd

Ponieważ oddany, tak profesjonalny

Z uczciwością Pracuj praktycznie

  • Omatei Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd
  • Omatei Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd
  • Omatei Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd
  • Omatei Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd
  • Omatei Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd
Rynek Główny: Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Firma Handlowa
marki Omatei, NTH, Ilość pracowników 100~120
Coroczne wyprzedaże 10,000,000-12,000,000 Rok założenia 2005
pc Export 50% - 60%
Wprowadzenie
O firmie Omatei

Kunshan Omatei Mechanical and Electrical Equipment Co., LTD specjalizuje się w produkcji precyzyjnej od ponad dziesięciu lat. Produkujemy różnego rodzaju miękkie szczęki, które można dopasować do uchwytów wyprodukowanych w Europie i Ameryce lub Chinach itp., A także wysoce precyzyjne hydrauliczne uchwyty mocujące i uchwyty ręczne oraz inne specjalne niestandardowe produkty mocujące na obrabiarkach CNC.
Nasze produkcje
W przypadku szczęk uchwytowych mamy standardowy skok ząbkowania miękkich szczęk, takich jak 1,5x60 °, 1,5x90 °, 2,5x90 °, 3,0x60 °, 1 / 16x90 °, 3 / 32x90 °, niestandardowe specyfikacje mogą być wykonane według klientów „różne zapotrzebowanie, możemy również produkować szczęki z aluminium, nylonu, mosiądzu i stali nierdzewnej. Nasza firma opracowała miękkie szczęki ze stopu lekkiego, których waga to tylko jedna trzecia zwykłych typów, produkt ten nie tylko zapobiega problemowi deformacji cienkich element rury ściennej podczas procesu zaciskania, ale również skutecznie poprawia siłę odśrodkową uchwytu.

W przypadku uchwytów hydraulicznych wykonaliśmy uchwyt o standardowej specyfikacji i cylindry obrotowe, nasza dokładność korpusu uchwytu może osiągnąć w granicach 0,01 mm, sztywność i odporność na zużycie są bardzo dobre. Wydajność kosztowa jest bardzo konkurencyjna. Do specjalnych zastosowań uchwytów mamy uchwyty z tuleją zaciskową, uchwyty indeksowe, uchwyty przewijane, uchwyty z wbudowanymi cylindrami, uchwyty trzpieniowe, nasza firma świadczy również usługi OEM i ODE w zakresie uchwytów i cylindrów obrotowych
Produkujemy i sprzedajemy również żywe centra, imadła, stół obrotowy, samocentrujący uchwyt stały, niestandardowe uchwyty, nakrętkę teową, twarde szczęki, pierścienie do wytaczania szczęk, płytki adapterowe, kołki pociągowe BT, tuleję zaciskową, uchwyty frezarskie i wiele akcesoriów maszyny narzędziowej.

Zapewnienie jakości

Jeśli chodzi o zapewnienie jakości, obiecujemy, że nasze produkty są w 100% sprawdzone i 100% kwalifikowane przed wysyłką. W przypadku wad jakościowych przed użyciem przez klienta, kupujący powinien powiadomić Omatei w ciągu tygodnia po otrzymaniu, Omatei jest odpowiedzialna za opłatę frachtową za zwrot i ponowne wysłanie. Kupujący powinien mocno zapakować towar, aby zwrócić bezpieczeństwo transportu. Jeśli kupujący potrzebuje zmiany na inne towary przed użyciem, możemy to uzgodnić pod warunkiem, że kupujący pokryje wszystkie koszty transportu.
Cel firmy
Aby zapewnić Ci profesjonalne rozwiązanie produktów z serii uchwytów, twoją satysfakcją jest nasza odpowiedzialność i motywacja.

Historia
Firma Kunshan Omatei Mechanical and Electrical Equipment Co., LTD została założona w 2007 roku, specjalizując się w produkcji precyzyjnej od ponad dziesięciu lat. Produkujemy różnego rodzaju miękkie szczęki, które można dopasować do uchwytów wyprodukowanych w Europie i Ameryce lub Chinach itp., A także wysoce precyzyjne hydrauliczne uchwyty mocujące i uchwyty ręczne oraz inne specjalne niestandardowe produkty mocujące na obrabiarkach CNC.

Współpracowaliśmy z wieloma dużymi firmami, takimi jak Kitagawa i SMW Autoblock, Schunk i Hainbuch oraz Autostrong, Chandox i Tonfou i tak dalej w Chinach.

Usługa
Zapewniamy wyższą jakość w lepszej i konkurencyjnej cenie.

Gwarantujemy naszą jakość i obsługę, tak jak potwierdziliśmy.

Możemy również pomóc klientom w zakupie innych towarów w celu wysyłki kombinowanej.

Zapewniamy profesjonalną produkcję, wysokiej jakości pierwsze produkty.

Zapewniamy profesjonalny projekt innowacyjnych produktów

Twoje wymagania są naszą odpowiedzialnością

Nasz zespół
Nasza firma składa się z działów sprzedaży i badań i rozwoju oraz działu technicznego i produkcji oraz kontroli jakości i logistyki. Pracujemy ciężko i wspieramy się nawzajem, jednocząc się w jednym, naszym celem jest zapewnienie naszym klientom dobrej jakości produkcji o lepszej cenie.